KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2757369
nr 275 7369
Gravyr
1700-tal, 39x44
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 oktober 2003
500 kr
200 kr
600 kr
900 kr
1.100 kr